Napozóágypárna Fehmarn bézs
Cikkszám 4748224Termékleírás
Cikkszám 4748224
A Fehmarn sorozatba tartozó napozóágypárna friss fuvallatot visz a kertjébe - egyszerű és jó. A hátoldal modern keresztirányú steppelése révén fiatalos és friss hatást kelt. Ha könnyen kezelhető párnákat szeretne, akkor a hosszú élettartamú huzat jó választás az Ön számára. A hátoldalon lévő tartópántból és a támla töréspontjában lévő plusz rögzítőszalagokból álló praktikus rögzítő rendszer úgy rögzíti a párnát a kerti székhez, hogy a párna ne csúszkálhasson. A szép dolgok ilyen egyszerűek lehetnek. Huzat: 100% poliészter, töltet: 4,5 cm poliészterflíz.
A gyártó adatai
Sun Garden Management
Cartier Pucioasa Sat 161
135400 Pucioasa
a.wiese@sun-garden.de
5900246479958
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Huzat anyaga: | Poliészter |
| Töltet anyaga: | Poliészter |
| Párnavastagság: | 4,5 cm |
| Gépben mosható: | Nem mosógépben mosható |
| Típus: | Relaxáció |
| Szín: | Bézs |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Magasság: | 4,5 cm |
| Szélesség: | 63,0 cm |
| Mélység: | 190,0 cm |



