Sun Garden Borkum napozóágy párna 192 cm x 60 cm antracit
Cikkszám 4748141Termékleírás
Cikkszám 4748141
A Sun Garden Borkum napozóágy párna még több kényelmet hoz kertjébe. A könnyű, szellős párnák 5,5 cm vastag poliészter gyapjú béléssel rendelkeznek, és kellemes ülőhelyet biztosítanak. Mérete: 192 cm x 60 cm x 5,5 cm. Az állítható hátsó szalaggal és a támlák találkozásánál lévő kötözőszalagokkal pillanatok alatt rögzítheti a kerti székekhez. A kiváló minőségű, 48 %-ban pamutból és 52 %-ban poliészterből álló huzat sokáig örömet okoz, strapabíró, könnyen kezelhető, a természetes szálak nagy arányának köszönhetően pedig jó légáteresztő. A nagyobb kényelem és kellemes érzés érdekében!
A gyártó adatai
Sun Garden Management
Cartier Pucioasa Sat 161
135400 Pucioasa
a.wiese@sun-garden.de
5900246479873
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Huzat anyaga: | Polimer pamut |
| Töltet anyaga: | Poliészter |
| Párnavastagság: | 5,5 cm |
| Minta: | Uni |
| Gépben mosható: | Nem mosógépben mosható |
| Típus: | Díványokhoz |
| Szín: | Antracit |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,40 kg |
| Magasság: | 5,5 cm |
| Szélesség: | 60,0 cm |
| Mélység: | 192,0 cm |




