Sun Garden Norderney napozóágy párna zöld 190 cm x 60 cm x 8 cm
Cikkszám 4748265Termékleírás
Cikkszám 4748265
Mindazok számára, akik szeretik a különleges kényelmet, a Norderney sorozat napozóágy párnája pont megfelelő választás.
A párnák 8 cm-es extra vastagságukkal a legmagasabb igényeket is kielégítik. A párnák varrása gyönyörű, és a körbefutó szegély igazi szemet gyönyörködtető látványt nyújt. A kiváló minőségű párnák kényelmükkel kényeztetik Önt, és arra csábítanak, hogy igazán kényelembe helyezze magát.
A székpárnákat néhány egyszerű lépésben rögzítheti. A háton található állítható rögzítőszalag és a háttámla hajlatában található további rögzítőszalagok garantálják, hogy semmi sem csúszik el.
100 százalék pamut, bélés: 8 cm hab-/poliészter-gyapjú
A gyártó adatai
Sun Garden Management
Cartier Pucioasa Sat 161
135400 Pucioasa
a.wiese@sun-garden.de
5900246479996
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Huzat anyaga: | Poliészter |
| Töltet anyaga: | Poliuretán |
| Párnavastagság: | 8 cm |
| Minta: | Uni |
| Gépben mosható: | Nem mosógépben mosható |
| Típus: | Díványokhoz |
| Szín: | Zöld |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,20 kg |
| Magasság: | 8,0 cm |
| Szélesség: | 60,0 cm |
| Mélység: | 190,0 cm |



