Székpárna Bregenz alacsonytámlás székhez szürke virágokkal
Cikkszám 5111919Termékleírás
Cikkszám 5111919
101 cm x 50 cm méretű és 6 cm vastag töltetű párna alacsonytámlás kerti székekhez. A párna habszivacs és gyapjútöltettel rendelkezik. A szövetminőség 50% pamut és 50% poliészter keveréke. Az anyag károsanyag mentes.
A gyártó adatai
HVI GmbH & CO. KG
Zur Herrlichkeit 16
48231 Warendorf
edina.salihu@hvi-beo.de
4014119074230
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Huzat anyaga: | Pamut/poliészter |
| Töltet anyaga: | Habszivacs/nemszőtt anyag |
| Párnavastagság: | 6 cm |
| Minta: | Mintás |
| Gépben mosható: | Nem mosógépben mosható |
| Típus: | Alacsony háttámlás székekhez |
| Szín: | Szürke |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 510 g |
| Magasság: | 101,0 cm |
| Szélesség: | 50,0 cm |
| Mélység: | 6,0 cm |















