CMI virágföld 1 x 20 l
Cikkszám 4026209Termékleírás
Cikkszám 4026209
A CMI virágföld elsősorban ágyásokba, virágládákba és virágcserepekbe való. A földet használhatja erkély- vagy kerti virágok, valamint szobanövények el- és átültetéséhez.
A növények dús növekedéséért
A virágföld a már benne lévő trágyának köszönhetően egészséges és erőteljes növekedést biztosít az Ön növényei virágainak és gyökereinek. Tápanyagban gazdag összetevőkből áll, amelyek biztosítják a föld szerkezetstabilitását.
Felhasználás új növények ültetéséhez
Új növények ültetésekor az univerzális virágföldet keverés nélkül kell használni. Alkalmazás előtt érdemes a virágföldet egy kicsit fellazítani, hogy a összetömörödést és az összecsomósodást megszüntessük. Az új növényeket az elültetés után jól öntözze meg, majd védje a virágokat a közvetlen napsugárzástól, amíg megfelelően meg nem gyökeresedtek. A frissen ültetett növényeket általában körülbelül négy hét elteltével meg kell trágyázni.
A gyártó adatai
COMPO GmbH
Gildenstraße 38
48157 MÜNSTER
info@compo.com
4007167020670,4007167220674
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Felhasználási terület: | Univerzálisan használható bel- és kültéren |
| bio: | Nem bio |
| Csomag tartalma: | 20 l |
| Tőzeg: | Tőzeges |
| Biogazdálkodásra alkalmas: | Nem alkalmas biogazdálkodásra |
| Tőzegtartalom (%): | 30 % |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 7,5 kg |
| Magasság: | 6,0 cm |
| Szélesség: | 34,0 cm |
| Mélység: | 62,0 cm |

















