OBI Paradicsom- és zöldségföld 20 l
Cikkszám 4026167Termékleírás
Cikkszám 4026167
Az OBI tőzegmentes föld paradicsom és zöldség számára egy speciális, természetes műtrágyával trágyázott, felhasználásra kész talaj, minden szükséges tápanyaggal. Jó szerkezeti szilárdsággal és optimális gyökérszellőzéssel a legjobb növekedési feltételeket kínálja. Természetes módon felgyorsítja a gyümölcsök képződését a paradicsomban és a zöldségekben. Mindenfajta paradicsomhoz és zöldséghez. Tőzeg nélkül. 20 l-es kiszerelésben.
A gyártó adatai
COMPO GmbH
Gildenstraße 38
48157 MÜNSTER
info@compo.com
4007167020632
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Felhasználási terület: | Kert/kültér |
| bio: | Bio |
| Csomag tartalma: | 20 l |
| Tőzeg: | Tőzegmentes |
| Biogazdálkodásra alkalmas: | Biogazdálkodásra alkalmas |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 6,8 kg |
| Magasság: | 5,0 cm |
| Szélesség: | 33,0 cm |
| Mélység: | 70,0 cm |







