OBI virágföld 1 x 45 l
Cikkszám 2891844Termékleírás
Cikkszám 2891844
Az OBI Living Garden virágföld kiváló minőségű virágföld virágzó és levéldísznövények elültetéséhez és átültetéséhez, a szobában, az erkélyen vagy a kertben.
A dús és egészséges növekedésért
A hozzákevert indítótrágyának köszönhetően a virágföld tartalmazza az összes fontos tápanyagot és építőelemet, amely virágai kiegyensúlyozott ellátásához szükséges az el- vagy átültetés utáni első négy hétben. A föld csökkentett tőzegtartalmú, és hatékonyan támogatja a gyökérnövekedést és az intenzív virág- és levélszín kialakulást.
Javaslatok az átültetéshez
Az átültetéshez használjon kb. 2 cm-rel nagyobb edényt, mint az előző edény. Töltse félig friss földdel, majd ültesse a növényt a cserép közepébe. Ezután a növény köré töltsön földet, enyhén nyomkodja le, majd alaposan öntözze meg.
Csomagolás újrahasznosított műanyagból
Ez a fóliacsomagolás kb. 60 %-ban sárga zsákból származó újrahasznosított műanyagból áll. Fogyasztói felhasználás után újrahasznosított anyagokat használunk, hogy a technológia jelenlegi állása szerint fenntarthatóbb módon állítsuk elő a szükséges csomagolást. Kérjük, segítsen minket azzal, hogy ezt a fóliazacskót újra a sárga zsákba helyezi.OBI Living Garden profi tippek
Az ültetés után körülbelül négy héttel rendszeresen trágyázzon OBI Living Garden virágtrágyával. Rózsa, fenyő és gyep ültetéséhez használja az OBI Living Garden speciális trágyát. Kaktuszok, orchideák vagy rododendronok ültetése különösen sikeres a speciális OBI Living Garden földekkel.
Nagyszabású kerti projektet tervez?
Kérésre egy teljes raklapnyi terméket is házhoz szállítunk az Ön kényelme érdekében. Ehhez egyszerűen válassza ki a kívánt mennyiséget a fenti kép melletti választási mezőből.
A teljes rendelési mennyiségtől függően ennek a terméknek a szállítási módja a csomagküldés és a szállítmányozás között változhat Kb. 16 zsákig az árut zsákonként egyedi csomagokban szállítjuk. Kb. 16 zsáktól a kiszállítás fuvarozóval történik.
A gyártó adatai
TERRA-TŐZEG KFT
Márvány 18
1012 BUDAPEST
info@foldeszsak.hu
4007167007756,4007167811902,4007167811957
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Felhasználási terület: | Univerzálisan használható bel- és kültéren |
| bio: | Nem bio |
| Csomag tartalma: | 45 l |
| Tőzeg: | Tőzeges |
| Biogazdálkodásra alkalmas: | Nem alkalmas biogazdálkodásra |
| Tőzegtartalom (%): | 50 % |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 15,3 kg |
| Magasság: | 9,5 cm |
| Szélesség: | 46,5 cm |
| Mélység: | 87,0 cm |








