Virágföld 40 l
Cikkszám 3379971Termékleírás
Cikkszám 3379971
A 40 literes virágföld alkalmas a kertben és az erkélyen vagy a teraszon történő ültetéshez. A föld nem alkalmas szobanövényekhez, mocsári növényekhez vagy palánták termesztéséhez.
Egészséges virágnövekedés
A virágföld növényi eredetű, megújuló természetes tápanyagokból áll. A tűlevelű fakéreg, a zöld komposzt és a tőzeg elősegíti a talaj biológiai aktivitását. A jó légáramlás a legjobb feltételeket biztosítja az egészséges és erőteljes gyökérnövekedéshez. A komposztálható fenyőkéregnek köszönhetően a föld szerkezetileg stabil.
Nagy kerti projektet tervez? Kérésre egy teljes raklapnyi terméket is házhoz szállítunk az Ön kényelme érdekében. Ehhez egyszerűen válassza ki a kívánt mennyiséget a fenti termékkép melletti választási mezőben.
A gyártó adatai
AGRO CS Slovakia a.s.
Námestie republiky 5
98401 Lučenec
odbyt@agrocs.sk
4007167516609,8592542009624
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Felhasználási terület: | Univerzálisan használható bel- és kültéren |
| bio: | Nem bio |
| Tőzeg: | Tőzeges |
| Tőzegtartalom (%): | 30 % |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 16,5 kg |
| Magasság: | 8,0 cm |
| Szélesség: | 44,0 cm |
| Mélység: | 81,5 cm |





