OBI úszónövények hatos csomagban cserépátmérő: kb. 6 cm
Cikkszám 4062816Termékleírás
Cikkszám 4062816
Az OBI Living Garden úszónövény-összeállítás kerti tavakhoz való úszónövények szép választékát tartalmazza. Különféle növények széles kínálatából válogathat. A növények hatos csomagban kaphatók.
A gyártó adatai
R. Moerings B.V.
Hellemondsdreef 1
4700 Roosendaal
orders@moerings.nl
4017442015574,8718226855671
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Télálló: | Enyhe fagyoknak ellenáll |
| Ápolási igény: | Kezdőknek ajánlott |
| Virágok: | Virág nélkül |
| max. növési magasság cm-ben: | 15 cm |
| Erkélyre is ajánlott: | Erkélyre nem ajánlott |
| Élőhely: | Napos vagy félárnyékos |
| Növekedési forma: | Vízi |
| a növények fő felhasználási területe: | Vizi növények |
| Készlet: | 6 darabos készlet |
| Cserépméret: | 0,3 l |
| Edény átmérője: | 12 cm |
| Aktuális növényszélesség: | 5 - 10 cm |
| Aktuális növénymagasság: | 5 - 10 cm |
| Ehető: | Nem ehető |
| Tőzegtartalom kb.: | Tőzegmentes |
| A virágzás vége: | Nincs virágzás |
| Virágzási időszak kezdete: | Nem hoz virágot |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 110 g |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!







