Globo kültéri lámpa 1 izzós fekete matt 14 cm x 80 cm
Cikkszám 5089214Termékleírás
Cikkszám 5089214
A Globo kültéri lámpa a Xeloo sorozathoz tartozó modern kialakítású kültéri lámpa. Rozsdamentes acélból és opálos műanyagból készült, így stílusos kiegészítő kültéri használatra. IP44 védettségének köszönhetően tökéletesen alkalmas kültéri használatra.
A lámpa E27 foglalattal rendelkezik, amelybe egy LED-izzót (max. 60 W) kell helyezni. Ezenkívül egy 4-8 m-es és 110°-os hatótávolságú érzékelőt is tartalmaz, amely szükség esetén aktiválja a világítást. Ezzel a kültéri lámpával stílusosan kiegészítheti és feldobhatja a kültéri területeket.
Kombinálja a lámpát a Xeloo sorozat más gyönyörű falilámpáival, hogy teljessé váljon a kültéri terület képe.
A gyártó adatai
GLOBO Handels GmbH
Gewerbestrasse 3
A-9184 Sankt Peter
office@globo-lighting.com
9007371441280
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Fekete |
| Váz anyaga: | Nemesacél |
| Ernyő anyaga: | Műanyag |
| Forma: | Hosszúkás |
| Izzóval együtt: | Izzó nélkül |
| Az izzó cserélhető: | Cserélhető izzó |
| Stílusirányzat: | Modern |
| IP védelmi osztály: | IP44 |
| Foglalat: | E27 |
| Közvetett világítás: | Közvetett fény |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelővel |
| Fényforrások száma: | 1 |
| Fényszín: | Cikk izzó nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,71 kg |
| Magasság: | 80,0 cm |
| Szélesség: | 14,0 cm |
| Mélység: | 14,0 cm |













