Lábazati indítóprofil thermomaster UM 100 mm 2m
Cikkszám 5250576Termékleírás
Cikkszám 5250576
Homlokzati hőszigetelő rendszerek indító profilja, perforált vízorral.
A gyártó adatai
Masterplast Hungária Kft.
Árpád 1
a
8143 Sáreszentmihály
ifjpecsilaszlo@masterplast.hu
5998627326779
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Profilok |
| Alkalmazási terület: | Külső |
| Vakolattartó színe: | Szürke |
| Anyagszükséglet: | Fém |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,40 kg |
| Magasság: | 2,00 m |
| Szélesség: | 10,5 cm |
| Mélység: | 4,0 cm |





