OBI borsos varjúháj fehér cserépátmérő: kb. 12 cm Sedum
Cikkszám 4100392Termékleírás
Cikkszám 4100392
Az OBI Living Garden borsos varjúháj (Sedum) nemcsak szemet gyönyörködtető látvány a kertben, hanem rendkívül könnyen is gondozható. A borsos varjúháj rikító, élénk fehér színű, és gyepszerűen terjeszkedik. Az ültetési hellyel szemben nincsenek magas igényei, így a kert kedvezőtlenebb adottságú részeihez is ajánlott, például ahol sovány, száraz és tápanyagokban szegény a talaj.
A gyártó adatai
Buren B.V.
Klaverweg 29
7325 WJ Apeldoorn
j.decroon@planet.nl
4017442026143
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Futtatórács szükséges: | Nincs szükség futtatórácsra |
| Virágszín: | Sárga |
| Illat: | Illat nélkül |
| Örökzöld: | Örökzöld |
| Élőhely: | Mindenhová |
| Edény átmérője: | 12 cm |
| Növekedési forma: | Talajtakaró |
| max. növési magasság cm-ben: | 30 cm |
| Cserépméret: | 1,1 l |
| Erkélyre is ajánlott: | Erkélyre is ajánlott |
| a növények fő felhasználási területe: | sziklakert beültetés |
| Ápolási igény: | Normál igény |
| Télálló: | Télálló |
| Alkalmas vágottvirágnak.: | Vágott virágként is alkalmas |
| Botanikai név: | Sedum |
| Virágzási időszak kezdete: | Július |
| A virágzás vége: | Augusztus |
| Trágyázás: | Hosszú hatóidejű trágya tavasszal |
| Aktuális növénymagasság: | 15 cm |
| Aktuális növényszélesség: | 15 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,40 kg |
| Magasság: | 15,0 cm |
| Szélesség: | 14,4 cm |
| Mélység: | 14,4 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!







