Álló fém ventilátor 45 cm 100W
Cikkszám 3183050Termékleírás
Cikkszám 3183050
A tikkasztó nyári melegben a nagy helyiségek szellőztetésében kiváló segítség az SFI 45 típusú állóventilátor. Számos előnyös tulajdonságot egyesít ez a termék, mely masszív fém ráccsal és fém lapátokkal rendelkezik. Ezek átmérője 45 cm. Így nagy légtömegeket tud megmozgatni, 3 féle sebességgel. A magassága és a fejrész dőlésszöge is állítható.
A gyártó adatai
Somogyi Elektronic Kft.
Gesztenyefa 3
9027 Győr
somogyi@somogyi.hu
5999084914257
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Teljesítmény: | 100 W |
| Átmérő: | 450 mm |
| Távirányító: | Nem |
| Típus: | Álló ventilátor |
| Oszcilláló: | Nem |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 8,5 kg |
| Magasság: | 143,0 cm |
| Szélesség: | 56,0 cm |
| Mélység: | 56,0 cm |





