Álló ventilátor átmérő 40 cm fekete
Cikkszám 4284261Termékleírás
Cikkszám 4284261
Ez az álló ventilátor kellemes lehűlést és állandó levegőkeringést biztosít Önnek a helyiségeiben. Az oszcilláló funkciónak, az állítható magasságnak és dőlésszögnek köszönhetően a hűsítő légáram tökéletesen elhelyezhető a helyiség megfelelő pontján.
Oszcilláló ventilátor 3 teljesítményfokozattal
Az oszcilláló funkciónak köszönhetően a ventilátor ide-oda mozog annak érdekében, hogy a légáram a helyiség minél nagyobb területére eljusson. Ennek érdekében a vízszintes tengelye mentén 80°-os szögben forog. A levegő sebességét és ezáltal a szellőztetés intenzitását a három teljesítményfokozat segítségével tudja beállítani. Ezen kívül a dőlésszöget is beállíthatja, hogy megtalálja a hűsítő légáram megfelelő pozícióját. Az álló ventilátor teljesítménye 50 W.
Állítható magasságú, mobil álló ventilátor
A fémből készült és előkelő fekete színű kiváló minőségű álló ventilátor ideálisan illik különböző berendezési stílusokhoz. Az álló ventilátor magassága kényelmesen, a teleszkópos rúd segítségével állítható. Az öt lapát szintén fekete színű, átmérőjük pedig 40 cm. 65 dB értékű maximális hangerejével a ventilátor halkan dolgozik és az irodában vagy a munkaterületen is felállíthatja anélkül, hogy az zavarna. Az áramhálózathoz történő csatlakoztatásra egy 1,5 m hosszú áramkábel szolgál.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048124822371
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Teljesítmény: | 50 W |
| Átmérő: | 400 mm |
| Távirányító: | Nem |
| Típus: | Álló ventilátor |
| Oszcilláló: | Igen |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 6,4 kg |
| Magasság: | 120,0 cm |
| Szélesség: | 45,0 cm |
| Mélység: | 40,0 cm |



