Álló ventilátor SV 45-40 króm 40 cm átmérő
Cikkszám 5243803Termékleírás
Cikkszám 5243803
Az SV 45-40 álló ventilátor segítségével gombnyomásra friss szellőt biztosíthat, még a forró nyári napokon is.
Mobil szellőztető praktikus magasságban
A ventilátor hosszú lábának köszönhetően magasan elhelyezkedő lapátokkal rendelkezik, melyek átmérője 40 cm. Ezáltal kellemes magasságban terjeszti a jóleső légáramlást. Ezenkívül nagyfokú mobilitást is biztosít: Problémamentesen elhelyezheti a helyiség különböző pontjain, ahonnan igény szerint ismét áthelyezhető. Teljes mérete 120 cm x 45 cm x 40 cm (Ma x Sz x Mé).
Erőteljes ventilátor egyedi beállítási lehetőségekkel
Az álló ventilátor 45 W teljesítménye önmagáért beszél. A sebesség három fokozatban állítható, ezáltal egyedileg határozható meg a szellőztetés intenzitása. A szellőztető ezenkívül oszcilláló mozgást is végez. Ez azt jelenti, hogy ide-oda forog, ezáltal a légáram nagy, 75°-os szögben oszlik el a helyiségben. A ventilátorfej dőlésszöge is állítható, így azt még jobban az adott pozícióba igazíthatja.
Robusztus gyártás elegáns megjelenéssel
A ventilátor stabil fémszerkezetből készült. Mindenekelőtt értékes megjelenésével tűnik ki. Fényes króm megjelenésének és szép formájú lábának köszönhetően a helyiség dekoratív részét képezi. Az álló ventilátor kényelmesen, magán a készüléken kezelhető.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873704192
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Teljesítmény: | 45 W |
| Átmérő: | 400 mm |
| Távirányító: | Nem |
| Típus: | Álló ventilátor |
| Oszcilláló: | Igen |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 6,9 kg |
| Magasság: | 120,0 cm |
| Szélesség: | 45,0 cm |
| Mélység: | 40,0 cm |















