Álló ventilátor SV 50-40 króm 40 cm
Cikkszám 3576501Termékleírás
Cikkszám 3576501
Az SV 50-40 álló ventilátorral egy gombnyomással friss szellőt biztosíthat - még a forró nyári napokon is.
Mobil szellőztető praktikus magasságban
A ventilátor hosszú lábának köszönhetően magasan elhelyezkedő lapátokkal rendelkezik, melyek átmérője 40 cm. Ezáltal kellemes magasságban terjeszti a jóleső légáramlást. Ezen kívül nagyfokú mobilitást is biztosít: Problémamentesen elhelyezheti a helyiség különböző pontjain, ahonnan igény szerint ismét áthelyezhető. Teljes mérete 120 cm x 44,5 cm x 40 cm (Ma x Sz x Mé).
Erőteljes ventilátor egyedi beállítási lehetőségekkel
Az álló ventilátor teljesítménye 50 W. A sebesség három fokozatban állítható, ezáltal egyedileg határozhatja meg a szellőztetés intenzitását. A szellőztető ezen kívül oszcilláló mozgást is végez. Ez azt jelenti, hogy ide-oda forog, ezáltal a légáram nagy, 75°-os szögben oszlik el a helyiségben. A ventilátorfej dőlésszöge szintén állítható, így azt még jobban az Önnek megfelelő pozícióba igazíthatja. Emellett egy állítócsavar segítségével a ventilátor magassága is állítható, 125 cm-re.
Robusztus kialakítás elegáns megjelenéssel
A ventilátor stabil fémszerkezetből készült. Mindenek előtt értékes megjelenésével tűnik ki: Fényes króm megjelenésének és szép formájú lábának köszönhetően a helyiség dekoratív részét képezi. Az álló ventilátor kényelmesen, magán a készüléken kezelhető.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873701252,4048124779033
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Teljesítmény: | 50 W |
| Átmérő: | 400 mm |
| Távirányító: | Nem |
| Típus: | Álló ventilátor |
| Oszcilláló: | Igen |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 6,2 kg |
| Magasság: | 120,0 cm |
| Szélesség: | 44,5 cm |
| Mélység: | 4,0 cm |







