Álló ventilátor távirányítóval 45 W
Cikkszám 4084109Termékleírás
Cikkszám 4084109
40 cm lapátátmérő, szabályozható teljesítmény (3 fokozat), rögzített állapot vagy forgó mozgás (90°), szél funkció (2 fokozat), időzítő (30 perc - 7,5 óra), minden funkció távirányítható, állítható magasság (110 - 130 cm), zajszint: 70 db (a).
A gyártó adatai
Somogyi Elektronic Kft.
Gesztenyefa 3
9027 Győr
somogyi@somogyi.hu
5998312781210
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Teljesítmény: | 45 W |
| Átmérő: | 400 mm |
| Távirányító: | Igen |
| Oszcilláló: | Igen |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 4,42 kg |
| Magasság: | 21,1 cm |
| Szélesség: | 44,0 cm |
| Mélység: | 47,0 cm |









