Álló ventilátor Tristar 40 cm fehér
Cikkszám 3961513Termékleírás
Cikkszám 3961513
Ez a 40 cm átmérőjű, kompakt ventilátor ingamozgásával gondoskodik arról, hogy az egész helyiségben eloszlassa a friss levegőt. A három beállítható teljesítményfokozatnak köszönhetően tetszés szerint szabályozhatja a levegőáramot.
A termék jellemzői:
- A ventilátor átmérője: 40 cm
- Beállítható teljesítményfokozatok: 3
- Sebesség: 950-1100-1250 fordulat/perc
- Levegőáram: 3508 m3/h
- Zajszint: 53,5 dB
- Oszcillálás: 80°
- Beállítható szög: 30°
- Állítható magasság: 103 cm - 120 cm
- Túlmelegedés elleni védelem
- Feszültség: 220 V - 240 V
- Teljesítmény: 50 W
A gyártó adatai
SMARTWARES GROUP
BONNER STR. 12
51379 LEVERKUSEN
Sarah.Beday@smartwaresgroup.com
8713016059482
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Teljesítmény: | 50 W |
| Átmérő: | 400 mm |
| Távirányító: | Nem |
| Típus: | Álló ventilátor |
| Oszcilláló: | Igen |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 12,1 kg |
| Magasság: | 52,0 cm |
| Szélesség: | 47,0 cm |
| Mélység: | 12,0 cm |



