CMI álló ventilátor 40 cm fehér
Cikkszám 3576345Termékleírás
Cikkszám 3576345
Az 50 W teljesítményű CMI álló ventilátor három sebességfokozatban hűti a helyiségeket. Magassága 98 cm és 120 cm között, valamint dőlésszöge is tetszés szerint beállítható. A műanyagból készült ventilátor rotorjainak átmérője 34 cm.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048124773604
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Teljesítmény: | 50 W |
| Átmérő: | 34 mm |
| Távirányító: | Nem |
| Típus: | Álló ventilátor |
| Oszcilláló: | Igen |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,60 kg |
| Magasság: | 120,0 cm |
| Szélesség: | 62,0 cm |
| Mélység: | 62,0 cm |





