CMI álló ventilátor átmérő: 30 cm fehér
Cikkszám 2670586Termékleírás
Cikkszám 2670586
A CMI álló ventilátor 40 W teljesítménnyel három sebességfokozatban hűti a helyiséget. 80°-os szögben oszcillál, dőlésszöge állítható. A műanyagból készült ventilátor rotorjainak átmérője 30 cm.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048122598520
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Teljesítmény: | 40 W |
| Átmérő: | 300 mm |
| Távirányító: | Nem |
| Típus: | Álló ventilátor |
| Oszcilláló: | Igen |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,60 kg |
| Magasság: | 122,0 cm |
| Szélesség: | 43,7 cm |
| Mélység: | 10,7 cm |



