Esperanza Cyclone ventilátor 18" 110 W Ezüst EHF006
Cikkszám 5175674Termékleírás
Cikkszám 5175674
Esperanza Cyclone ventilátor 18", 110 W, ezüst EHF006 Az Esperanza CYCLONE ventillátor berendezés nem csak a levegoáramot szolgáltatja (mint egy szokásos ventilátor), hanem a szoba levegojének tényleges áramlását is biztosítja.
A levegokeringetés sokkal hatékonyabb eredményt eredményez a levego lehutésében, és valódi megkönnyebbülést jelent forró napokban.
A keringetoszivattyúnk krómozott fémházzal van felszerelve, amely nagy tartósságot biztosít.
A stílusos formatervezés bármilyen bútorhoz illeszkedik az irodában és otthon!
Rács anyaga: krómozott fém
Lapát anyaga: krómozott fém
Állvány talpa: krómozott fém
A gyártó adatai
Esperanza Sp.J.Poterek
str. Poznanska 129/133
05-850 Ozarow Mazowiecki
info@esperanza.pl
5901299930762
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Átmérő: | 450 mm |
| Távirányító: | Nem |
| Típus: | Álló ventilátor |
| Oszcilláló: | Nem |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 4,90 kg |
| Magasság: | 50,0 cm |
| Szélesség: | 50,0 cm |
| Mélység: | 20,0 cm |





