Home Oszlopventilátor fehér 82 cm 40 W TWF 821
Cikkszám 5021068Termékleírás
Cikkszám 5021068
Home Oszlopventilátor, fehér, 82 cm, 40 W TWF 821.
A TWF 821 Oszlopventilátor kis helyigényének és magas kivitelének köszönhetően a legkisebb helységekben is elfér.
Az oszlopventilátor 40 W teljesítményű, valamint 85° oszcillálás kapcsolható rajta.
A ventilátor teljesítmény 3 fokozatban szabályozható a forgatógomb segítségével.
A gyártó adatai
Somogyi Elektronic Kft.
Gesztenyefa 3
9027 Győr
somogyi@somogyi.hu
5999084960360
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Teljesítmény: | 40 W |
| Távirányító: | Nem |
| Típus: | Torony |
| Oszcilláló: | Igen |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,12 kg |
| Magasság: | 82,0 cm |
| Szélesség: | 20,5 cm |
| Mélység: | 22,0 cm |



