HOME SFP 42 Állóventilátor távirányítóval 40 cm 40W
Cikkszám 5141973Termékleírás
Cikkszám 5141973
HOME SFP 42 Állóventilátor távirányítóval, 40 cm, 40W.
A gyártó adatai
Somogyi Elektronic Kft.
Gesztenyefa 3
9027 Győr
somogyi@somogyi.hu
5999084960391
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Teljesítmény: | 40 W |
| Átmérő: | 400 mm |
| Távirányító: | Igen |
| Típus: | Álló ventilátor |
| Oszcilláló: | Igen |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 5,0 kg |
| Magasság: | 129,0 cm |
| Szélesség: | 42,0 cm |
| Mélység: | 39,0 cm |



