HOME SFT40R Állóventilátor 3in1 távirányítóval 40 cm 60W
Cikkszám 5142021Termékleírás
Cikkszám 5142021
HOME SFT40R Állóventilátor 3in1, távirányítóval, 40 cm, 60W.
A gyártó adatai
Somogyi Elektronic Kft.
Gesztenyefa 3
9027 Győr
somogyi@somogyi.hu
5999084964214
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Teljesítmény: | 60 W |
| Átmérő: | 400 mm |
| Távirányító: | Igen |
| Típus: | Álló ventilátor |
| Oszcilláló: | Igen |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 6,6 kg |
| Magasság: | 132,0 cm |
| Szélesség: | 40,0 cm |
| Mélység: | 46,0 cm |



