Orion OFS-S160 álló ventilátor
Cikkszám 5175690Termékleírás
Cikkszám 5175690
Álló, 45w, 3 sebességfokozat, oszcillálás, állítható magasság.
A gyártó adatai
ORION
Jászberényi út 29B
1106 Budapest
szerviz@orion.hu
5998314552108
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Teljesítmény: | 45 W |
| Távirányító: | Nem |
| Típus: | Álló ventilátor |
| Oszcilláló: | Igen |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,20 kg |
| Magasság: | 51,5 cm |
| Szélesség: | 12,0 cm |
| Mélység: | 48,5 cm |



