Oszlopventilátor
Cikkszám 4644860Termékleírás
Cikkszám 4644860
Ez a 120 cm magas oszlopventilátor hasznos segítség szobájának hűtésében. Világító, kék kijelzővel rendelkezik, melyen nyomon követhetők a beállítások és a helyiség hőmérséklete is. Érintőpanellel és távirányítóval is vezérelhető. Normál, természetes és alvó üzemmódban működtethető, teljesítménye 3 fokozatban állítható. Működése és kikapcsolása időzíthető. Külön kapcsolható rajta a 75 fokban oszcilláló mozgás.
A gyártó adatai
Somogyi Elektronic Kft.
Gesztenyefa 3
9027 Győr
somogyi@somogyi.hu
5999084938031
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Teljesítmény: | 50 W |
| Távirányító: | Igen |
| Típus: | Torony |
| Oszcilláló: | Igen |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,73 kg |
| Magasság: | 118,0 cm |
| Szélesség: | 15,0 cm |
| Mélység: | 16,0 cm |



