Padlóventilátor 3 fokozatba állítható 35 cm 60 W
Cikkszám 3183035Termékleírás
Cikkszám 3183035
Padlóventilátor, 35cm, 60 W. Nagy helyiségek szellőztetésére is kiválóan alkalmazható! Ez a típus 35 cm-es átmérőjű fém lapátokkal rendelkezik, teljesítménye 3 fokozatban állítható, fejdőlésszöge (90°) állítható.
A gyártó adatai
Somogyi Elektronic Kft.
Gesztenyefa 3
9027 Győr
somogyi@somogyi.hu
5998312763940
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Teljesítmény: | 60 W |
| Átmérő: | 350 mm |
| Távirányító: | Nem |
| Típus: | Padlóventilátor |
| Oszcilláló: | Nem |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,05 kg |
| Magasság: | 46,0 cm |
| Szélesség: | 46,0 cm |
| Mélység: | 20,0 cm |



