TOSOT FLWK-09S61Bga Toronyventilátor
Cikkszám 4389003Termékleírás
Cikkszám 4389003
Profi kialakítású, nagy teljesítményű álló ventilátor, elegáns megjelenéssével akár a szoba dísze is lehet. Működés közben hangját alig hallani.
A gyártó adatai
Gree Electric
Szentmihályi 171
út
1152 Budapest XV
sales@fnjproimpex.hu
6923615554277
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Teljesítmény: | 35 W |
| Átmérő: | 220 mm |
| Távirányító: | Igen |
| Típus: | Torony |
| Oszcilláló: | Igen |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 6,0 kg |
| Magasság: | 99,9 cm |
| Szélesség: | 27,0 cm |
| Mélység: | 19,0 cm |



