Tristar álló ventilátor 40 cm fekete
Cikkszám 3988920Termékleírás
Cikkszám 3988920
Tristar álló ventilátor, Ø 40 cm, fekete színű.
Termékjellemzők::
- Teljesítmény: 50 W
- Ø: 40 cm
- Teljesítményfokozatok száma: 3
- Oszcilláló
- Állítható magasságú: 103 cm - 120 cm
- Hangerő: 53,5 dB
- Szín: fekete
A gyártó adatai
SMARTWARES GROUP
BONNER STR. 12
51379 LEVERKUSEN
Sarah.Beday@smartwaresgroup.com
8713016059314
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Teljesítmény: | 50 W |
| Átmérő: | 400 mm |
| Távirányító: | Nem |
| Típus: | Álló ventilátor |
| Oszcilláló: | Igen |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,29 kg |
| Magasság: | 52,0 cm |
| Szélesség: | 12,0 cm |
| Mélység: | 47,0 cm |



