Tristar oszlopventilátor 75 cm fehér beépített fogantyúval
Cikkszám 3961521Termékleírás
Cikkszám 3961521
A karcsú, stílusos, 75 cm magas, kompakt alappal és beépített fogantyúval rendelkező ventilátor minden szobában, vagy akár az irodában is egyszerűen elhelyezhető. A 3 beállítható teljesítményfokozatnak köszönhetően a levegőáram tetszés szerint állítható be.
A termék jellemzői:
- Beállítható teljesítményfokozat: 3
- Sebesség: 1500/1800/2000 fordulat/perc
- Levegőáram: 1115 m3/h
- Zajszint: 57,2 dB
- Oszcillálás: 75°
- Beépített fogantyú
- Túlmelegedés elleni védelem
- Feszültség: 220 V - 240 V
- Teljesítmény: 35 W
A gyártó adatai
SMARTWARES GROUP
BONNER STR. 12
51379 LEVERKUSEN
Sarah.Beday@smartwaresgroup.com
8713016059628
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Teljesítmény: | 35 W |
| Távirányító: | Nem |
| Típus: | Álló ventilátor |
| Oszcilláló: | Igen |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,20 kg |
| Magasság: | 80,5 cm |
| Szélesség: | 18,5 cm |
| Mélység: | 15,0 cm |



