TV 45-67 lapát nélküli álló ventilátor antracit
Cikkszám 5068754Termékleírás
Cikkszám 5068754
Fedezze fel az innovatív, lapát nélküli TV 45-67 álló ventilátort, amely nemcsak kellemes frissességről gondoskodik, hanem a legmodernebb technológiával is önmagáért beszél. 45 wattos teljesítményével ez az elfordítható ventilátor optimális levegőáramlást biztosít 3 fokozatban. Az intuitív kezelés könnyedén, a szenzoros érintőképernyős LED-es kijelzőn vagy kényelmesen, távirányítóval végezhető.
Az antracit színű lapát nélküli ventilátor harmonikusan illeszkedik minden helyiségbe, és nemcsak elegáns kialakításával, hanem praktikus funkcióival is kitűnik. Használja a mellékelt időzítőt a működési idő egyénileg történő beállításához, és élvezze a kellemes oszcilláló funkciót a friss levegő egyenletes eloszlatásához.
60 dB(A) maximális zajszintjével az álló ventilátor kellemesen halk marad, és 8-14 négyzetméter alapterületű helyiségekbe ideális. A 66,5 cm magas, 22,5 cm széles és 22,5 cm mély kompakt méreteinek köszönhetően helytakarékos és sokoldalúan használható.
Tapasztalja meg a kényelmet és a hatékonyságot a lapát nélküli TV 45-67 álló ventilátorral - tökéletes megoldás a frissítő szellőhöz otthonában.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007876501576,4048124823422
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Teljesítmény: | 45 W |
| Távirányító: | Igen |
| Típus: | Álló ventilátor |
| Oszcilláló: | Igen |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,89 kg |
| Magasság: | 66,5 cm |
| Szélesség: | 22,5 cm |
| Mélység: | 22,5 cm |











