VLC álló ventilátor ködporlasztó funkcióval fekete
Cikkszám 4653341Termékleírás
Cikkszám 4653341
A ködfunkcióval és levehető víztartállyal ellátott VLC álló ventilátor kellemes lehűlést biztosít a forró nyári napokon. A hozzá tartozó távirányítóval három sebességfokozat közül lehet választani. A víztartály 2,8 literes, átmérője pedig 40 cm. A ventilátor lábának átmérője 45 cm, a ventilátor magassága pedig 123 cm.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048124822548
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Teljesítmény: | 90 W |
| Átmérő: | 450 mm |
| Távirányító: | Igen |
| Típus: | Álló ventilátor |
| Oszcilláló: | Igen |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 7,9 kg |
| Magasság: | 45,5 cm |
| Szélesség: | 25,0 cm |
| Mélység: | 56,5 cm |











