Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite álló ventilátor PYV4007GL
Cikkszám 4807558Termékleírás
Cikkszám 4807558
Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite PYV4007GL álló ventilátor 7 speciálisan kialakított ventilátorlapátja lehetővé teszi a levegő 16 m-es távolságba juttatását, ez percenként 27 m3-ig biztosítja a levegő keringetését. A ventilátor két üzemmódot kínál: a standard és az alvó üzemmódot, amely lehetővé teszi a ventilátor használatát a hálószobában alvás közben is. Normál módban szükség szerint három fordulatszám közül választhat. Természetesen működés közben automatikus, vízszintes forgás jellemzi, 90 fokos tartományban. Jellemzők: erőteljes DC motor, de kíméletes légkeverés, akár 16 méteres hatótávolság, 7 ventilátor lapátos dizájn, 27 m3 / perc levegő szállítás, okos hangasszisztens támogatás és Mi Home okosotthon integráció, asztali vagy padló talpas kialakítás, széles oszcilláció és állítható dőlésszögű fej, 90 fokos forgási tartomány, három ventilátor sebesség, alacsony zajszint.
A gyártó adatai
Expert Zrt.
Óradna u. 12
1044 Budapest
info@expert.hu
6934177716836
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Teljesítmény: | 45 W |
| Átmérő: | 355 mm |
| Távirányító: | Nem |
| Típus: | Álló ventilátor |
| Oszcilláló: | Igen |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,50 kg |
| Magasság: | 64,2 cm |
| Szélesség: | 34,3 cm |
| Mélység: | 33,0 cm |











