Brno klikk rendszerű vinilpadló tölgy lépéshang-szigeteléssel
Cikkszám 5514237Termékleírás
Cikkszám 5514237
A fahatású, klikk rendszerű vinilpadló ideális az otthonába. Az élethű kivitel természetes, elegáns megjelenést kölcsönöz a padlónak, és hangulatosabbá teszi a helyiséget. A megtévesztésig hasonló kivitel révén ugyanúgy néz ki, mint ha valódi fapadló lenne. Így egyesíti a mesterséges padlóburkolat előnyös tulajdonságait a fapadló igényes megjelenésével.
Padlófűtéses fűtésrendszerekhez ideális
A 23-as kopásállósági osztályának köszönhetően a klikk rendszerű vinilpadló különböző területeken használható. Használható nagy igénybevételű lakóhelyiségekben. A dizájnpadló nedvesség elleni védelemmel rendelkezik. Így gond nélkül használható vizes helyiségekben is, például a fürdőszobában vagy akár a pincében. A dizájnpadló kiválóan alkalmas padlófűtéses rendszerre történő lerakásra is.Szépen és könnyen lerakható dizájnpadló a klikk rendszernek köszönhetően
A vinilpadló egy jól átgondolt klikk rendszerrel van felszerelve. A felhasználóbarát klikk rendszer tökéletes megoldás minden helyiségbe. A klikk rendszerű vinilpadló alkalmazása számos előnnyel jár. A ragasztott padlóval ellentétben közvetlenül a lerakást követően már rá lehet menni. Az egyes panelek szükség esetén könnyedén cserélhetők. A ragasztott padlóburkolatok esetében ez lényegesen bonyolultabb.Ideális padlóburkolat allergiások számára
A klikk rendszerű vinilpadló lerakása gyorsan elvégezhető. A vinilpadló könnyen tisztítható és higiénikus. A vinilpadlón nem lebeg a por, és nem tapad meg benne. Ezáltal ideális megoldás allergiások számára. A padlóburkolat különösen olyan háztartásokba alkalmas, ahol állatok is vannak.Egy csomag 2,235 m2 vinilpadlót tartalmaz.
A gyártó adatai
Decoflooring GmbH
Am Turm 26
53721 Siegburg
info@decoflooring.de
4260603936335
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Anyag: | SPC tartólemez |
| Színárnyalat: | Világos |
| Mintázat: | Svédpadló-szerű padló |
| Vastagság (mm): | 3,5 mm |
| Dekor-utánzat: | Tölgy |
| Használati osztály: | 23/31 |
| Padlófűtéshez alkalmas: | Alkalmas (kivéve elektromos) |
| Vizes helyiségben használható: | Alkalmas nedves helyiségekbe |
| Kopási osztály: | AC 3 |
| Lépéshang-szigetelés: | Lépéshang-szigeteléssel |
| Tűz viselk. oszt. EN 13501-1 szerint: | Égésgátló (Bfl, Cfl) |
| Terméktípus: | Vinil padló |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 21,1 kg |
| Magasság: | 4 mm |
| Szélesség: | 22,9 cm |
| Mélység: | 122,0 cm |







