Castell hajópadló klikk rendszerű vinilpadló füstölt tölgyfadekor
Cikkszám 5514245Termékleírás
Cikkszám 5514245
A Castell klikk rendszerű vinilpadló tölgydekorral meleg és hangulatos légkört varázsol a szobába. Az erezet miatt a padlóburkolat igen élethű. A padlóburkolat különösen jól illik a vidéki stílushoz.
Strapabíró és tartós
Ez a vinilpadló különösen strapabíró és könnyen tisztítható. Az AC 8 kopásállósági osztály biztosítja, hogy a padló intenzív használat mellett is szép maradjon. A lépéshang-szigetelésnek és a 33-as kopásállósági osztálynak köszönhetően mind forgalmas lakóterületekre, mind ipari helyiségekbe tökéletes. Így biztos lehet benne, hogy a padló hosszú ideig újszerű hatást kelt.
Egyszerű és gyors lerakás
A praktikus klikk rendszer ragasztó nélküli, egyszerű lerakást tesz lehetővé. Ezzel rengeteg időt takarít meg, hogy a leghamarabb élvezhesse az új padlóját.
Padlófűtéssel is használható
A klikk rendszerű vinilpadló melegvizes padlófűtésre is lerakható. Ez kényelmet és kellemes meleget jelent, különösen a hidegebb hónapokban. Egy csomag 2,92 m² vinilpadlót tartalmaz.
A gyártó adatai
Decoflooring GmbH
Am Turm 26
53721 Siegburg
info@decoflooring.de
4260603932962
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Anyag: | Vinyl |
| Színárnyalat: | Közepes |
| Vastagság (mm): | 7,5 mm |
| Dekor-utánzat: | Tölgy |
| Használati osztály: | 33 |
| Padlófűtéshez alkalmas: | Alkalmas (kivéve elektromos) |
| Vizes helyiségben használható: | Alkalmas nedves helyiségekbe |
| Kopási osztály: | AC 5 |
| Lépéshang-szigetelés: | Lépéshang-szigeteléssel |
| Tűz viselk. oszt. EN 13501-1 szerint: | Égésgátló (Bfl, Cfl) |
| Terméktípus: | Vinil padló |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 21,0 kg |
| Magasság: | 8 mm |
| Szélesség: | 24,0 cm |
| Mélység: | 152,2 cm |





