Klikk vinilpadló Randers tölgy integrált lépéshang-szigeteléssel
Cikkszám 5364419Termékleírás
Cikkszám 5364419
A fahatású, klikk rendszerű vinilpadló az ideális padló otthonába. Az autentikus dekor természetes, elegáns megjelenést kölcsönöz a padlónak, és hangulatosabbá teszi a helyiséget. A megtévesztésig hasonló dekor révén ugyanúgy néz ki, mint ha valódi fapadló lenne. Ezáltal egyesíti magában a mesterséges padlóburkolat pozitív tulajdonságait a fapadló igényes megjelenésével.
Ideális vinilpadló padlófűtéses rendszerekhez
A 23-as/31-es igénybevételi osztálynak köszönhetően a vinilpadló különböző területeken használható. Nagy igénybevételű lakóhelyiségekben és kis igénybevételű kereskedelmi helyiségekben használható. A vinilpadló nem csak száraz helyiségekbe alkalmas. Ezért a fürdőszobában vagy a pincében is használható. A klikk rendszerű vinilpadló ezenkívül kiválóan alkalmas padlófűtésre történő lerakásra.
A klikk rendszer és az integrált lépéshang-szigetelés révén könnyen lerakható
A vinilpadló jól átgondolt klikk rendszerrel rendelkezik. A felhasználóbarát klikk rendszer ideális megoldást jelent minden helyiségbe. A klikk rendszerű vinilpadló használata számos előnnyel jár. A ragasztott padlókkal ellentétben közvetlenül lerakás után azonnal járható. Az egyes panelek szükség esetén könnyedén cserélhetők. A ragasztott padlóburkolatok esetében ez lényegesen bonyolultabb. Az integrált lépéshang-szigetelés révén további költségeket és munkalépéseket takaríthat meg lerakáskor.
Higiénikus és könnyen tisztítható vinilpadló
Mivel ez egy mesterséges padlóburkolat, ezért különösen könnyen tisztítható. A dizájnpadló esetében a por a felületen marad, és nem tapad meg az anyagban. Ezáltal ideális megoldás allergiások számára. Ez a padlóburkolat különösen alkalmas olyan háztartásokba, ahol állatok is élnek.
Egy csomag 2,235 m2 vinilpadlót tartalmaz.
A gyártó adatai
Decoflooring GmbH
Am Turm 26
53721 Siegburg
info@decoflooring.de
4260603939459
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Anyag: | SPC tartólemez |
| Színárnyalat: | Világos |
| Mintázat: | Svédpadló-szerű padló |
| Vastagság (mm): | 5 mm |
| Dekor-utánzat: | Tölgy |
| Használati osztály: | 23/31 |
| Padlófűtéshez alkalmas: | Alkalmas (kivéve elektromos) |
| Vizes helyiségben használható: | Alkalmas nedves helyiségekbe |
| Kopási osztály: | AC 3 |
| Lépéshang-szigetelés: | Lépéshang-szigeteléssel |
| Tűz viselk. oszt. EN 13501-1 szerint: | Égésgátló (Bfl, Cfl) |
| Tartalom: | 2,25 m² |
| Lerakási mód: | Összepattintható rendszer |
| Terméktípus: | Vinil padló |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 20,8 kg |
| Magasság: | 5 mm |
| Szélesség: | 22,9 cm |
| Mélység: | 122,0 cm |













