Klikkes vinilpadló Loft tölgy integrált lépéshang-szigeteléssel
Cikkszám 5393053Termékleírás
Cikkszám 5393053
A fa hatású klikkes vinilpadlót kiváló minőségű, valamint különösen strapabíró felület jellemzi. Az elegáns kialakítás divatos, és megszépíti a helyiségeket. A megtévesztésig hasonló kivitel révén ugyanúgy néz ki, mint ha valódi fapadló lenne. Így egyesíti a mesterséges padlóburkolatok jó tulajdonságait a fapadló vonzó megjelenésével.
Ideális vinilpadló padlófűtéses rendszerekhez
A vinilpadló a 33-as igénybevételű osztályba tartozik. Nagy igénybevételű, irodai vagy munkahelyi használatra való. A design padló nedvesség elleni védelemmel rendelkezik. Így gond nélkül lerakható nedves helyiségekben is, például a fürdőszobában vagy akár a pincében. Ezenkívül az összepattintható vinylpadló kiválóan alkalmas padlófűtésre történő lerakásra.
Tisztán és egyszerűen lerakható dizájn padlóburkolat az összepattintható rendszernek köszönhetően
A vinylpadló praktikus összepattintható rendszerrel rendelkezik. Ezáltal a lerakás különösen könnyű és egyszerű lesz az Ön számára. Az összepattintható vinylpadló használata számos előnnyel jár. A ragasztott padlóval ellentétben közvetlenül a lerakást követően már rá lehet menni. Az egyes panelek szükség esetén könnyedén cserélhetők. Ez is sokkal bonyolultabb egy ragasztott padlóburkolat esetében.
Higiénikus és könnyen tisztítható vinylpadló
Az összepattintható vinyl a lerakás után kevés ráfordítást igényel. A vinylpadló könnyen tisztítható és higiénikus. A vinylpadló esetében a por a felületen marad, és nem tapad meg az anyagban. Ezáltal ideális megoldás allergiások számára. A padlóburkolat különösen alkalmas olyan háztartásokba, ahol állatok is vannak.
Egy csomag 2,922 m2 vinilpadlót tartalmaz.
A gyártó adatai
Decoflooring GmbH
Am Turm 26
53721 Siegburg
info@decoflooring.de
4260603932092
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Anyag: | Vinyl |
| Színárnyalat: | Világos |
| Vastagság (mm): | 7,5 mm |
| Dekor-utánzat: | Tölgy |
| Használati osztály: | 33 |
| Padlófűtéshez alkalmas: | Alkalmas (kivéve elektromos) |
| Vizes helyiségben használható: | Alkalmas nedves helyiségekbe |
| Kopási osztály: | AC 5 |
| Lépéshang-szigetelés: | Lépéshang-szigeteléssel |
| Tűz viselk. oszt. EN 13501-1 szerint: | Égésgátló (Bfl, Cfl) |
| Terméktípus: | Vinil padló |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 21,0 kg |
| Magasság: | 6,0 cm |
| Szélesség: | 24,0 cm |
| Mélység: | 152,2 cm |







