Összepattintható kialakítású vinylpadló Oxford tölgy
Cikkszám 4752812Termékleírás
Cikkszám 4752812
A fa megjelenésű összepattintható vinylpadló az ideális padló otthonába. Az elegáns kialakítás divatos, és megszépíti a helyiségeket. A vinylpadló a hiteles leképzése miatt ugyanúgy hat, mint egy valódi fapadló. Így egyesíti a mesterséges padlóburkolatok pozitív tulajdonságait a fapadló igényes megjelenésével.
Az ideális dizájn padló padlófűtéses rendszerekhez
Az összepattintható vinylpadló 22+ használati osztályba sorolt. Így átlagos vagy nagy igénybevételű lakóterekben is használhatja. A nedvesség elleni védelemnek köszönhetően a dizájn padló magasabb páratartalmú helyiségekben is használható. Így minden további nélkül lerakható nedves helyiségekben is, például a fürdőszobában vagy akár a pincében. Ezenkívül az összepattintható vinylpadló tökéletesen alkalmas padlófűtésre történő telepítésre.
Gyorsan és egyszerűen lerakható dizájn padló az összepattintható rendszernek köszönhetően
A vinylpadlót a rugalmas és egyszerű lerakás jellemzi. A felhasználóbarát összepattintható rendszer optimális megoldást jelent minden helyiségbe. Az összepattintható vinylpadló használata számos előnnyel jár. A ragasztott padlóval ellentétben közvetlenül a lerakás után már rá lehet menni. Ha az egyes panelek idővel erősen elhasználódnak, akkor azok sokkal könnyebben kicserélhetők.
Az ideális padlóburkolat allergiások számára
Mivel az összepattintható vinyl esetében egy mesterségesen előállított padlóburkolatról van szó, ezért különösen könnyen tisztítható. A dizájn padló esetében a szennyeződés a felületen marad, és nem tapad meg az anyagban. Ez teszi ideális megoldássá az allergiások számára. A padlóburkolat különösen alkalmas olyan háztartásokban, ahol állatok is vannak.
Egy csomag 2,635 m2 vinylpadlót tartalmaz.
A gyártó adatai
Decoflooring GmbH
Am Turm 26
53721 Siegburg
info@decoflooring.de
4260603932627
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Anyag: | SPC tartólemez |
| Színárnyalat: | Közepes |
| Mintázat: | Svédpadló-szerű padló |
| Vastagság (mm): | 3,5 mm |
| Dekor-utánzat: | Tölgy |
| Használati osztály: | 22+ |
| Padlófűtéshez alkalmas: | Alkalmas (kivéve elektromos) |
| Vizes helyiségben használható: | Alkalmas nedves helyiségekbe |
| Kopási osztály: | AC 2 |
| Lépéshang-szigetelés: | Lépéshangszigetelés nélkül |
| Tűz viselk. oszt. EN 13501-1 szerint: | Égésgátló (Bfl, Cfl) |
| Terméktípus: | Vinil padló |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 60,5 kg |
| Magasság: | 4 mm |
| Szélesség: | 18,0 cm |
| Mélység: | 122,0 cm |









