Összepattintható vinylpadló Burgos csempe
Cikkszám 4335873Termékleírás
Cikkszám 4335873
A kő megjelenésű összepattintható vinylpadló az ideális padló otthonába. Az autentikus kialakítás természetes, elegáns megjelenést kölcsönöz a padlónak, és hangulatosabbá teszi a helyiséget. A vinylpadló hiteles másolata miatt semmivel sem rosszabb, mint egy valódi kőpadló. Így egyesíti a mesterséges padlóburkolat jó tulajdonságait a kőpadló vonzó megjelenésével.
Az ideális vinylpadló padlófűtéses rendszerekhez
A 33/42 használati osztályának köszönhetően az összepattintható vinylpadló számos területen használható. Nagy igénybevételű kereskedelmi helyiségekben és átlagos igénybevételű ipari helyiségekben alkalmazható. A vinylpadlót nem csak száraz helyiségekben rakhatja le. A padlóburkolat nedves helyiségekben is lerakható. Az összepattintható vinylpadló kiválóan alkalmas padlófűtésre történő lerakásra is.
Gyorsan és akadálytalanul lerakható dizájn padló az összepattintható rendszernek köszönhetően
A vinylpadló rugalmas és egyszerű lerakásával tűnik ki. Ezáltal a lerakás különösen könnyű és egyszerű lesz az Ön számára. Az összepattintható vinylpadló alkalmazása számos előnnyel jár. A ragasztott padlóval ellentétben közvetlenül a lerakást követően már rá lehet menni. Az egyes panelek szükség esetén könnyedén cserélhetők. Ez is sokkal bonyolultabb a ragasztott padlóburkolatok esetében.
Higiénikus és könnyen tisztítható vinylpadló
Az összepattintható vinyl könnyen tisztítható és higiénikus. A lerakás után ezért viszonylag kevés ráfordítást igényel. A dizájn padló esetében a por a felületen marad, és nem tapad meg az anyagban. Ez teszi ideális megoldássá az allergiások számára. A padlóburkolat különösen alkalmas olyan háztartásokban, ahol állatok is vannak.
Egy csomag 2,506 m2 vinylpadlót tartalmaz.
A gyártó adatai
Decoflooring GmbH
Am Turm 26
53721 Siegburg
info@decoflooring.de
4260603930739
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Anyag: | SPC tartólemez |
| Színárnyalat: | Világos |
| Mintázat: | Csempe |
| Vastagság (mm): | 3,5 mm |
| Dekor-utánzat: | Beton |
| Használati osztály: | 33 |
| Padlófűtéshez alkalmas: | Alkalmas (kivéve elektromos) |
| Vizes helyiségben használható: | Alkalmas nedves helyiségekbe |
| Kopási osztály: | AC 5 |
| Lépéshang-szigetelés: | Lépéshangszigetelés nélkül |
| Tűz viselk. oszt. EN 13501-1 szerint: | Égésgátló (Bfl, Cfl) |
| Terméktípus: | Vinil padló |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 75,8 kg |
| Magasság: | 4 mm |
| Szélesség: | 45,7 cm |
| Mélység: | 91,4 cm |







