Összepattintható vinylpadló Graz csempe betonhatás integr. lépéshang csökkentés
Cikkszám 4700365Termékleírás
Cikkszám 4700365
A kő megjelenésű összepattintható vinylpadló a vinylpadlók új generációjába tartozik. A technikailag kiválóan átgondolt padló modern és otthonos kialakításával győz meg. A vinylpadló hiteles másolata miatt semmivel sem rosszabb, mint egy valódi kőpadló. Így egyesíti a mesterséges padlóburkolatok jó tulajdonságait a kőpadló vonzó megjelenésével.
Az ideális vinylpadló padlófűtéses rendszerekhez
Az összepattintható vinylpadló 23/31 használati osztályba sorolt. Nagy igénybevételű lakóhelyiségekben és kis igénybevételű kereskedelmi helyiségekben alkalmazható. A vinylpadlót nem csak száraz helyiségekben rakhatja le. Így gond nélkül lerakhatja olyan helyiségekben, ahol magasabb a páratartalom, például a fürdőszobában vagy akár a pincében. A vinylpadló kiválóan alkalmas padlófűtésre történő lerakásra is.
Könnyen lerakható dizájn padló az összepattintható rendszernek köszönhetően
A vinylpadló rugalmas és egyszerű lerakhatóságával tűnik ki. A felhasználóbarát összepattintható rendszer tökéletes megoldást jelent minden helyiségbe. Az összepattintható rendszerű vinylpadló használata számos előnnyel jár. A ragasztott padlóval ellentétben közvetlenül a lerakást követően már rá lehet menni. Ha az egyes panelek idővel erősen elhasználódnak, akkor azok sokkal könnyebben kicserélhetők.
Az ideális padlóburkolat allergiások számára
Mivel az összepattintható vinylpadló esetében egy mesterséges padlóról van szó, ezért az különösen könnyen tisztítható. A dizájn padló esetében a szennyeződés a felületen marad, és nem tapad meg az anyagban. Ez teszi ideális megoldássá az allergiások számára. A padlóburkolat különösen alkalmas olyan háztartásokban, ahol állatok is vannak.
Egy csomag 1,978 m2 vinylpadlót tartalmaz.
A gyártó adatai
Decoflooring GmbH
Am Turm 26
53721 Siegburg
info@decoflooring.de
4260603932207
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Anyag: | SPC tartólemez |
| Színárnyalat: | Világos |
| Mintázat: | Beton |
| Vastagság (mm): | 5 mm |
| Dekor-utánzat: | Beton |
| Használati osztály: | 23/31 |
| Padlófűtéshez alkalmas: | Alkalmas (kivéve elektromos) |
| Vizes helyiségben használható: | Alkalmas nedves helyiségekbe |
| Kopási osztály: | AC 3 |
| Lépéshang-szigetelés: | Lépéshang-szigeteléssel |
| Tűz viselk. oszt. EN 13501-1 szerint: | Égésgátló (Bfl, Cfl) |
| Terméktípus: | Vinil padló |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 49,2 kg |
| Magasság: | 3,6 cm |
| Szélesség: | 40,6 cm |
| Mélység: | 81,2 cm |











