Összepattintható vinylpadló Lucca tölgy integrált lépéshang csökkentéssel
Cikkszám 5023791Termékleírás
Cikkszám 5023791
A Lucca összepattintható vinylpadló a vinylpadlók legújabb generációjához tartozik, és kiváló minőségű, ill. különösen strapabíró felülettel rendelkezik. Az integrált lépészajcsökkentéssel ellátott innovatív konstrukció megkönnyíti a lerakását.
Elegáns padlódeszka megjelenés
A rusztikus meleg tölgy stílusú megjelenés otthonos légkört teremt minden helyiségben. Az autentikus megjelenésnek és a természetes mintázatának köszönhetően szinte megkülönböztethetetlen a valódi fapadlótól, és minden berendezési stílussal kombinálható.Robusztus, könnyen tisztítható padló
A masszív összepattintható kivitelben a vinyl dizájn padló könnyen, ragasztó nélkül lerakható. Mivel könnyen tisztítható és higiénikus, népszerű padlófűtéses (alacsony hőmérsékletű melegvizes rendszerek) padlókhoz. Az alacsony, 3,5 mm-es beszerelési magasságnak köszönhetően ez a padló remekül használható felújításokhoz.Termékjellemzők
- Lapvastagság 3,5 mm
- 22+ igénybevételi osztály a közepes igénybevételű lakóterek számára
- A csomag tartalma: 2,635 m2
A gyártó adatai
Decoflooring GmbH
Am Turm 26
53721 Siegburg
info@decoflooring.de
4260603931095
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Anyag: | SPC tartólemez |
| Színárnyalat: | Közepes |
| Mintázat: | Svédpadló-szerű padló |
| Vastagság (mm): | 4,5 mm |
| Dekor-utánzat: | Tölgy |
| Használati osztály: | 22+ |
| Padlófűtéshez alkalmas: | Alkalmas (kivéve elektromos) |
| Vizes helyiségben használható: | Alkalmas nedves helyiségekbe |
| Kopási osztály: | AC 2 |
| Lépéshang-szigetelés: | Lépéshang-szigeteléssel |
| Tűz viselk. oszt. EN 13501-1 szerint: | Égésgátló (Bfl, Cfl) |
| Terméktípus: | Vinil padló |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 18,5 kg |
| Magasság: | 5,0 cm |
| Szélesség: | 19,1 cm |
| Mélység: | 122,0 cm |









