Összepattintható vinylpadló Palermo tölgy rusztikus burkolat
Cikkszám 4826012Termékleírás
Cikkszám 4826012
Az összepattintható vinylpadló fa megjelenésben egyesíti a hagyományos fapadló otthonos megjelenését a modern vinylpadlók minden előnyével. Az elegáns kialakítás divatos, és megszépíti a helyiségeket. A vinylpadló a hiteles leképzése miatt ugyanúgy hat, mint egy valódi fapadló. Így egyesíti a mesterségesen előállított padlóburkolat jó tulajdonságait a fapadló igényes megjelenésével.
Az ideális design padló padlófűtéses rendszerekhez
A 23/31 használati osztályának köszönhetően a design padló különböző területeken használható. Ezáltal nagy kihasználtságú lakóhelyiségekben és alacsony kihasználtságú kereskedelmi helyiségekben is használható. A design padló nedvesség elleni védelemmel rendelkezik. Így a fürdőszobában vagy a pincében is használható. A design padló kiválóan alkalmas padlófűtésre történő lerakásra is.
Tisztán és egyszerűen lerakható design padló az összepattintható rendszernek köszönhetően
A vinylpadló praktikus összepattintható rendszerrel van felszerelve. Ez megkönnyíti a padló lerakását. Az összepattintható vinylpadló alkalmazása számos előnnyel jár. A ragasztott padlóval ellentétben közvetlenül a lerakás után már rá lehet menni. Az egyes panelek szükség esetén könnyedén cserélhetők. Ez is sokkal bonyolultabb a ragasztott padlóburkolatok esetében.
Higiénikus és könnyen tisztítható vinylpadló
Az összepattintható vinylpadló könnyen tisztítható és higiénikus. A lerakás után ezért viszonylag kevés ráfordítást igényel. A vinylpadló esetében a por a felületen marad, és nem tapad meg az anyagban. Ez teszi ideális megoldássá az allergiások számára. A padlóburkolat különösen alkalmas olyan háztartásokban, ahol állatok is vannak.
A gyártó adatai
Decoflooring GmbH
Am Turm 26
53721 Siegburg
info@decoflooring.de
4260603932870
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Anyag: | SPC tartólemez |
| Színárnyalat: | Közepes |
| Mintázat: | Svédpadló-szerű padló |
| Vastagság (mm): | 3,5 mm |
| Dekor-utánzat: | Tölgy |
| Használati osztály: | 23/31 |
| Padlófűtéshez alkalmas: | Alkalmas (kivéve elektromos) |
| Vizes helyiségben használható: | Alkalmas nedves helyiségekbe |
| Kopási osztály: | AC 3 |
| Lépéshang-szigetelés: | Lépéshangszigetelés nélkül |
| Tűz viselk. oszt. EN 13501-1 szerint: | Égésgátló (Bfl, Cfl) |
| Terméktípus: | Vinil padló |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 85,1 kg |
| Magasság: | 4 mm |
| Szélesség: | 18,0 cm |
| Mélység: | 122,0 cm |









