Összepattintható vinylpadló Ravenna tölgy
Cikkszám 4177010Termékleírás
Cikkszám 4177010
A fa megjelenésű összepattintható vinylpadló a padlóburkolatok új generációjába tartozik. A technikailag kiválóan átgondolt padló modern és otthonos kialakításával győz meg. A vinylpadló a hiteles leképzése miatt ugyanúgy hat, mint egy valódi fapadló. Így egyesíti a mesterséges padlóburkolat pozitív tulajdonságait a fapadló vonzó megjelenésével.
Az ideális vinylpadló padlófűtéses rendszerhez
A 23/31 használati osztályának köszönhetően a vinyl padlóburkolat számos területen használható. Ezáltal nagy kihasználtságú lakóhelyiségekben és alacsony kihasználtságú kereskedelmi helyiségekben is használható. A vinylpadló nedvesség elleni védelemmel rendelkezik. A padlóburkolat nedves helyiségekben is lerakható. Ezenkívül az összepattintható vinylpadló kiválóan alkalmas padlófűtésre történő telepítésre.
Tisztán és egyszerűen lerakható dizájn padlóburkolat az összepattintható rendszernek köszönhetően
A vinylpadló egy jól átgondolt összepattintható rendszerrel rendelkezik. A felhasználóbarát összepattintható rendszer ideális megoldást kínál minden helyiségbe. Az összepattintható vinylpadló alkalmazása számos előnnyel jár. A ragasztott padlóval ellentétben közvetlenül a lerakás után már rá lehet menni. Az egyes panelek szükség esetén könnyedén cserélhetők. Ez is sokkal bonyolultabb a ragasztott padlóburkolatok esetében.
Az ideális padlóburkolat allergiások számára
Mivel az összepattintható vinylpadló egy mesterséges padló, ezért különösen könnyen tisztítható. A dizájn padló esetében a por annak felületén marad és nem tapad meg az anyagban. Ez teszi ideális megoldássá az allergiások számára. A padlóburkolat különösen alkalmas olyan háztartásokban, ahol állatok is vannak.
Egy csomag 2,635 m2 vinylpadlót tartalmaz.
A gyártó adatai
Decoflooring GmbH
Am Turm 26
53721 Siegburg
info@decoflooring.de
4260603930197
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Anyag: | SPC tartólemez |
| Színárnyalat: | Közepes |
| Mintázat: | Svédpadló-szerű padló |
| Vastagság (mm): | 3,5 mm |
| Dekor-utánzat: | Tölgy |
| Használati osztály: | 22+ |
| Padlófűtéshez alkalmas: | Alkalmas (kivéve elektromos) |
| Vizes helyiségben használható: | Alkalmas nedves helyiségekbe |
| Kopási osztály: | AC 2 |
| Lépéshang-szigetelés: | Lépéshangszigetelés nélkül |
| Tűz viselk. oszt. EN 13501-1 szerint: | Égésgátló (Bfl, Cfl) |
| Terméktípus: | Vinil padló |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 96,2 kg |
| Magasság: | 4,2 cm |
| Szélesség: | 18,0 cm |
| Mélység: | 122,0 cm |











