Összepattintható vinylpadló Siena tölgy parkettaléc
Cikkszám 4152369Termékleírás
Cikkszám 4152369
Az összepattintható Siena tölgy a vinylpadlók legújabb generációjához tartozik. A divatosan elegáns parkettaléc kialakítás mutatós, bármilyen lakóteret feldob, és alkalmas a konyhába vagy a fürdőszobába egyaránt. A famintázat és az autentikus megjelenése miatt szinte megkülönböztethetetlen egy valódi fapadlótól.
Robusztus, könnyen tisztítható padló
A padló a korábbi modellekhez képest merevebb és jól tűri a hőmérsékletváltozásokat, valamint a padlófűtést (melegvizes) is. Az alacsony, 3,5 mm-es beépítési magasságának köszönhetően gyorsan és egyszerűen lerakható.
Termékjellemzők
- Lapméret 1220 mm x 180 mm x 3,5 mm
- Csomag tartalma 2,635 m2
A gyártó adatai
Decoflooring GmbH
Am Turm 26
53721 Siegburg
info@decoflooring.de
4260603930012
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Anyag: | SPC tartólemez |
| Színárnyalat: | Közepes |
| Mintázat: | Svédpadló-szerű padló |
| Vastagság (mm): | 3,5 mm |
| Dekor-utánzat: | Tölgy |
| Használati osztály: | 22+ |
| Padlófűtéshez alkalmas: | Alkalmas (kivéve elektromos) |
| Vizes helyiségben használható: | Alkalmas nedves helyiségekbe |
| Kopási osztály: | AC 2 |
| Lépéshang-szigetelés: | Lépéshangszigetelés nélkül |
| Tűz viselk. oszt. EN 13501-1 szerint: | Égésgátló (Bfl, Cfl) |
| Terméktípus: | Vinil padló |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 18,9 kg |
| Magasság: | 4 mm |
| Szélesség: | 18,0 cm |
| Mélység: | 122,0 cm |









