Összepattintható vinylpadló téli tölgy parketta hatású
Cikkszám 4820171Termékleírás
Cikkszám 4820171
A vinylpadló az ideális padló otthonába. A technikailag kiválóan átgondolt padló modern és otthonos kialakításával győz meg. A vinylpadló hiteles másolata miatt semmivel sem rosszabb, mint egy valódi természetes padló. Így egyesíti a mesterséges padlóburkolat előnyös tulajdonságait a természetes padló igényes megjelenésével.
Az ideális vinylpadló padlófűtéses rendszerekhez
A 23/31 használati osztályának köszönhetően a vinylpadló különböző területeken használható. Nagy igénybevételű lakóhelyiségekben és kis igénybevételű kereskedelmi helyiségekben alkalmazható. A vinylpadló nedvesség elleni védelemmel rendelkezik. A padlóburkolat nedves helyiségekben is lerakható. A vinylpadló kiválóan alkalmas padlófűtéses helyiségekben történő lerakásra is.
Úsztatott lerakás a gyors és tiszta használat érdekében
A vinylpadló úsztatva lerakható, ami számos előnnyel jár. Először is az úsztatott padlóburkolat lerakása könnyebb és gyorsabb, mint a ragasztott padló lerakása. Ezenkívül az egyes padlóburkolati elemek és maga a teljes padló is könnyen eltávolítható.
Higiénikus és könnyen tisztítható vinylpadló
Mivel a padlóburkolat mesterséges, ezért különösen könnyen tisztítható. A vinylpadló esetében a por a felületen marad, és nem tapad meg az anyagban. Ez teszi ideális megoldássá az allergiások számára. A padlóburkolat különösen alkalmas olyan háztartásokban, ahol állatok is vannak.
A gyártó adatai
Decoflooring GmbH
Am Turm 26
53721 Siegburg
info@decoflooring.de
4260603932139
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Anyag: | SPC tartólemez |
| Színárnyalat: | Világos |
| Mintázat: | Parketta |
| Vastagság (mm): | 4 mm |
| Dekor-utánzat: | Tölgy |
| Használati osztály: | 23/31 |
| Padlófűtéshez alkalmas: | Alkalmas (kivéve elektromos) |
| Vizes helyiségben használható: | Alkalmas nedves helyiségekbe |
| Kopási osztály: | AC 3 |
| Lépéshang-szigetelés: | Lépéshangszigetelés nélkül |
| Tűz viselk. oszt. EN 13501-1 szerint: | Égésgátló (Bfl, Cfl) |
| Lerakási mód: | Úszó telepítés |
| Terméktípus: | Vinil padló |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 83,4 kg |
| Magasság: | 3,2 cm |
| Szélesség: | 24,0 cm |
| Mélység: | 152,2 cm |







