Összepattintható vinylpadló Toronto tölgy
Cikkszám 4800900Termékleírás
Cikkszám 4800900
A fa megjelenésű összepattintható vinylpadló az ideális padló otthonába. A technikailag kiválóan átgondolt padló modern és otthonos kialakításával győz meg. A vinylpadló a hiteles leképzése miatt ugyanúgy hat, mint egy valódi fapadló. Így egyesíti a mesterséges padlóburkolat pozitív tulajdonságait a fapadló igényes megjelenésével.
Az ideális vinylpadló padlófűtéses rendszerekhez
Nagy igénybevételű lakóhelyiségekben és kis igénybevételű kereskedelmi helyiségekben alkalmazható. A nedvesség elleni védelemnek köszönhetően a vinylpadló nedves helyiségekben is használható. A padlóburkolat magas nedvességtartalmú helyiségekben is használható. Az összepattintható vinylpadló kiválóan alkalmas padlófűtésre történő lerakásra is.
Tisztán és egyszerűen lerakható dizájn padló az összepattintható rendszernek köszönhetően
A vinylpadló rugalmas és könnyű lerakásával tűnik ki. Ezáltal a lerakás különösen könnyű és egyszerű lesz az Ön számára. Az összepattintható rendszerű vinylpadló használata számos előnnyel jár. A ragasztott padlóval ellentétben közvetlenül a lerakást követően már rá lehet menni. Az egyes panelek szükség esetén könnyedén cserélhetők. Ez is sokkal bonyolultabb a ragasztott padlóburkolatok esetében.
Az ideális padlóburkolat allergiások számára
Az összepattintható vinylpadló könnyen tisztítható és higiénikus. A lerakás után ezért viszonylag kevés ráfordítást igényel. A dizájn padló esetében a por annak felületén marad és nem tapad meg az anyagban. Ez teszi ideális megoldássá az allergiások számára. A padlóburkolat különösen alkalmas olyan háztartásokban, ahol állatok is vannak.
Egy csomag 2,235 m2 vinylpadlót tartalmaz.
A gyártó adatai
Decoflooring GmbH
Am Turm 26
53721 Siegburg
info@decoflooring.de
4260603931682
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Anyag: | SPC tartólemez |
| Színárnyalat: | Közepes |
| Mintázat: | Svédpadló-szerű padló |
| Vastagság (mm): | 5 mm |
| Dekor-utánzat: | Tölgy |
| Használati osztály: | 23/31 |
| Padlófűtéshez alkalmas: | Alkalmas (kivéve elektromos) |
| Vizes helyiségben használható: | Alkalmas nedves helyiségekbe |
| Kopási osztály: | AC 3 |
| Lépéshang-szigetelés: | Lépéshang-szigeteléssel |
| Tűz viselk. oszt. EN 13501-1 szerint: | Égésgátló (Bfl, Cfl) |
| Terméktípus: | Vinil padló |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 80,9 kg |
| Magasság: | 3,8 cm |
| Szélesség: | 22,9 cm |
| Mélység: | 122,0 cm |









