Összepattintható vinylpadló Urban kőhatású 30,5 cm x 61 cm
Cikkszám 5028527Termékleírás
Cikkszám 5028527
A kő megjelenésű összepattintható vinylpadló az ideális padló otthonába. A technikailag kiválóan átgondolt padló modern és otthonos kialakításával győz meg. A vinylpadló hiteles másolata miatt semmivel sem rosszabb, mint egy valódi kőpadló. Így egyesíti a mesterséges padlóburkolat pozitív tulajdonságait a kőpadló igényes megjelenésével.
Az ideális vinylpadló padlófűtéses rendszerekhez
A 22+ használati osztályának köszönhetően az összepattintható vinylpadló különböző területeken használható. Használható átlagos vagy nagy igénybevételű lakóhelyiségekben. A nedvesség elleni védelemnek köszönhetően a vinylpadló nedves helyiségekben is lerakható. Így gond nélkül lerakható olyan helyiségekben, ahol magasabb a páratartalom, például a fürdőszobában vagy akár a pincében is. A dizájn padló kiválóan alkalmas padlófűtésre történő lerakásra is.
Könnyen lerakható dizájn padló az összepattintható rendszernek köszönhetően
A vinylpadló praktikus összepattintható rendszerrel felszerelt. A felhasználóbarát összepattintható rendszer optimális megoldást kínál minden helyiségbe. Az összepattintható vinylpadló alkalmazása számos előnnyel jár. A ragasztott padlóval ellentétben közvetlenül a lerakást követően már rá lehet menni. Ha az egyes panelek idővel erősen elhasználódnak, akkor is sokkal könnyebb kicserélni őket.
Az ideális padlóburkolat allergiások számára
Az összepattintható vinylpadló a lerakás után kevés ráfordítást igényel. A vinylpadló könnyen tisztítható és higiénikus. A design padló esetében a por a felületen marad, és nem tapad meg az anyagban. Ez teszi ideális megoldássá az allergiások számára. A padlóburkolat különösen alkalmas olyan háztartásokban, ahol állatok is vannak.
A gyártó adatai
Decoflooring GmbH
Am Turm 26
53721 Siegburg
info@decoflooring.de
4260603934775
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Anyag: | SPC tartólemez |
| Színárnyalat: | Közepes |
| Mintázat: | Csempe |
| Vastagság (mm): | 3,5 mm |
| Használati osztály: | 22+ |
| Padlófűtéshez alkalmas: | Alkalmas (kivéve elektromos) |
| Vizes helyiségben használható: | Alkalmas nedves helyiségekbe |
| Kopási osztály: | AC 2 |
| Lépéshang-szigetelés: | Lépéshangszigetelés nélkül |
| Tűz viselk. oszt. EN 13501-1 szerint: | Égésgátló (Bfl, Cfl) |
| Terméktípus: | Vinil padló |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 15,0 kg |
| Magasság: | 4,2 cm |
| Szélesség: | 30,5 cm |
| Mélység: | 61,0 cm |





