Vinylpadló közepes 4 mm összepattintható rendszer
Cikkszám 5028535Termékleírás
Cikkszám 5028535
A fa megjelenésű összepattintható vinylpadló az ideális padló otthonába. A technikailag kiválóan átgondolt padló modern és otthonos kialakításával győz meg. A vinylpadló a hiteles leképzése miatt ugyanúgy hat, mint egy valódi fapadló. Így egyesíti a mesterséges padlóburkolat előnyös tulajdonságait a fapadló igényes megjelenésével.
Padlófűtéses fűtésrendszerekhez ideális a design padló
A 23/31 használati osztályának köszönhetően a design padló különböző területeken használható. Ezáltal nagy kihasználtságú lakóhelyiségekben és alacsony kihasználtságú kereskedelmi helyiségekben is használható. A design padlót nem csak száraz helyiségekben rakhatja le. A padlóburkolat nedves helyiségekben is lerakható. Ezenkívül az összepattintható vinylpadló kiválóan alkalmas padlófűtésre történő telepítésre.
Tisztán és egyszerűen lerakható dizájn padlóburkolat az összepattintható rendszernek köszönhetően
A vinylpadló praktikus összepattintható rendszerrel rendelkezik. A felhasználóbarát összepattintható rendszer tökéletes megoldást kínál minden helyiségbe. Az összepattintható vinylpadló használata számos előnnyel jár. A ragasztott padlóval ellentétben közvetlenül a lerakást követően már rá lehet menni. Az egyes panelek szükség esetén könnyedén cserélhetők. Ez is sokkal bonyolultabb egy ragasztott padlóburkolat esetében.
Higiénikus és könnyen tisztítható vinylpadló
Az összepattintható vinylpadló a lerakás után kevés ráfordítást igényel. A vinylpadló könnyen tisztítható és higiénikus. A design padló esetében a por annak felületén marad és nem tapad meg az anyagban. Ez teszi ideális megoldássá az allergiások számára. A padlóburkolat különösen alkalmas olyan háztartásokban, ahol állatok is vannak.
A gyártó adatai
Decoflooring GmbH
Am Turm 26
53721 Siegburg
info@decoflooring.de
4260603934232
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Anyag: | SPC tartólemez |
| Színárnyalat: | Közepes |
| Mintázat: | Svédpadló-szerű padló |
| Vastagság (mm): | 5 mm |
| Dekor-utánzat: | Tölgy |
| Használati osztály: | 23/31 |
| Padlófűtéshez alkalmas: | Alkalmas (kivéve elektromos) |
| Vizes helyiségben használható: | Alkalmas nedves helyiségekbe |
| Kopási osztály: | AC 3 |
| Lépéshang-szigetelés: | Lépéshang-szigeteléssel |
| Tűz viselk. oszt. EN 13501-1 szerint: | Égésgátló (Bfl, Cfl) |
| Terméktípus: | Vinil padló |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 29,6 kg |
| Magasság: | 3,8 cm |
| Szélesség: | 22,9 cm |
| Mélység: | 122,0 cm |










