Vinylpadló tölgy 4 mm lépéshang-szigeteléssel
Cikkszám 5145982Termékleírás
Cikkszám 5145982
A fa megjelenésű vinylpadló a vinylpadlók új generációjába tartozik. A technikailag kiválóan átgondolt padló modern és otthonos kialakításával győz meg. A vinylpadló a hiteles leképzése miatt ugyanúgy hat, mint egy valódi fapadló. Így egyesíti a mesterséges padlóburkolat előnyös tulajdonságait a fapadló igényes megjelenésével.
Az ideális design padló padlófűtéses rendszerekhez
A nedvesség elleni védelemnek köszönhetően a vinylpadló nedves helyiségekben is használható. Így gond nélkül használhatja olyan helyiségekben, ahol magasabb a páratartalom, például a fürdőszobában vagy akár a pincében. A vinylpadló kiválóan alkalmas padlófűtésre történő lerakásra is.Higiénikus és könnyen tisztítható vinylpadló
Mivel ez egy mesterséges padlóburkolat, ezért különösen könnyen tisztítható. A dizájn padló esetében a szennyeződés a felületen marad, és nem tapad meg az anyagban. Ez teszi ideális megoldássá az allergiások számára. A padlóburkolat különösen alkalmas olyan háztartásokban, ahol állatok is vannak.Egy csomag 2,235 m2 vinylpadlót tartalmaz.
A gyártó adatai
Decoflooring GmbH
Am Turm 26
53721 Siegburg
info@decoflooring.de
4260603937417
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Anyag: | SPC tartólemez |
| Színárnyalat: | Világos |
| Mintázat: | Svédpadló-szerű padló |
| Vastagság (mm): | 3,5 mm |
| Dekor-utánzat: | Tölgy |
| Használati osztály: | 23/31 |
| Padlófűtéshez alkalmas: | Alkalmas (kivéve elektromos) |
| Vizes helyiségben használható: | Alkalmas nedves helyiségekbe |
| Kopási osztály: | AC 3 |
| Lépéshang-szigetelés: | Lépéshang-szigeteléssel |
| Tűz viselk. oszt. EN 13501-1 szerint: | Égésgátló (Bfl, Cfl) |
| Lerakási mód: | Úszó telepítés |
| Terméktípus: | Vinil padló |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 84,4 kg |
| Magasság: | 4 mm |
| Szélesség: | 22,9 cm |
| Mélység: | 122,0 cm |










