Vinylpadló tölgy Bergen parafa lépéshang - szigeteléssel
Cikkszám 5296728Termékleírás
Cikkszám 5296728
A fa megjelenésű vinylpadló az ideális padló otthonába. Az autentikus kialakítás természetes, elegáns megjelenést kölcsönöz a padlónak, és hangulatosabbá teszi a helyiséget. A vinylpadló a hiteles leképzése miatt ugyanúgy hat, mint egy valódi fapadló. Így egyesíti a mesterségesen előállított padlóburkolat pozitív tulajdonságait a fapadló igényes megjelenésével.
Az ideális dizájnpadló padlófűtéses rendszerekhez
33-as használati osztályának köszönhetően a vinylpadló különböző területeken használható. Ennek köszönhetően nagy igénybevételű ipari helyiségekben is használhatja. A nedvesség elleni védelemnek köszönhetően a dizájnpadló magasabb páratartalmú helyiségekben is használható. Így a padló a fürdőszobában vagy a pincében is használható. Ezenkívül a vinylpadló kiválóan alkalmas padlófűtésre történő telepítésre.Az ideális padlóburkolat allergiások számára
A padlóburkolat könnyen tisztítható és higiénikus. Tehát ha egyszer már le van rakva, akkor viszonylag kis ráfordítást igényel. A vinylpadló esetében a por a felületen marad, és nem tapad meg az anyagban. Ez teszi ideális megoldássá az allergiások számára. A padlóburkolat különösen alkalmas olyan háztartásokba, ahol állatok is vannak.Egy csomag 1,397 m2m2.
A gyártó adatai
Decoflooring GmbH
Am Turm 26
53721 Siegburg
info@decoflooring.de
4260603936731
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Anyag: | SPC tartólemez |
| Színárnyalat: | Világos |
| Vastagság (mm): | 7 mm |
| Dekor-utánzat: | Tölgy |
| Használati osztály: | 33 |
| Padlófűtéshez alkalmas: | Alkalmas (kivéve elektromos) |
| Vizes helyiségben használható: | Alkalmas nedves helyiségekbe |
| Kopási osztály: | AC 5 |
| Lépéshang-szigetelés: | Lépéshang-szigeteléssel |
| Tűz viselk. oszt. EN 13501-1 szerint: | Égésgátló (Bfl, Cfl) |
| Terméktípus: | Vinil padló |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 17,5 kg |
| Magasság: | 7 mm |
| Szélesség: | 22,9 cm |
| Mélység: | 122,0 cm |









